VİP ARAÇ APPLE TV UYGULAMASI

Bu Web Site Satılıktır

Vip Araç Apple TV Uygulaması

Vip araçlarınızda sizler için tüm detayları düşünmekteyiz ve konforunuz yanında teknolojik cihazların kullanımları ile de daha özel vip araçlar oluşturmaktayız. Firmamız Vip Araç Apple Tv Uygulaması ile sizlere kolay erişim imkanı sunuyor.Sizlerin konfor, güvenlik ve lüks ihtiyaçlarını en üst seviyede karşıladığı vip araçlarda eğlence ve haberleşme konusunda da teknolojinin son ürünlerini sizlere sunmaktadır. Firmamız vip araç apple tv sistemi ile sizlere araçlarınız içerisinde konforlu ve güvenli seyahatlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirmeniz içinde hizmet sunmaktadır. Eğlencenize vip araç Play Sation 4 ile tamamlayarak hem oyun keyfi hem de tüm formatlarda verilerinizin kolayca açılmasını sağlanmaktadır.Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Apple TV sistemi ile araçlarınızın internetinden faydalanarak birçok özelliği erişmeniz mümkün olmaktadır. Oldukça özeli bir sistem olan Apple TV ile sizler film izleyebilir, video izleyebilir, son gelişmelerden haberdar olabilir ve müzik dinleyerek oyunlar oynayabilirsiniz. Dünyanın en büyük teknoloji üretici Apple tarafından geliştirilen Apple TV ile konforlu seyahatlerinize oldukça önemli özellikler katılmaktadır.

Vip Araçta Apple TV İle Film Keyfi

Apple TV oldukça gelişmiş bir sanal mağaza olan iTunesStore’da bulunan binlerce filme kolay bir şekilde ulaşma olanağı sunmaktadır. iTunes üzerinde bulunan oldukça geniş film seçeneklerinden dilediğiniz seçerek izlemeniz mümkün olabilmektedir. Firmamız sizlere sunduğu Apple TV ile vip araç film keyfini yaşamanız mümkün olmaktadır. Cihazın kumandası ile Apple TV menüsünden filmler bölümünü seçerek kolayca iTunes’e girebilirsiniz. Bu sayede sayısız film seçenekleri içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz. iTunes üzerinde bulunan filmleri seçerek konusu ve detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede izlemek istediğiniz filmlere kolayca karar vermeniz mümkün olmaktadır. Apple TV ile aracınızda bulunan yüksek kaliteli ve çözünürlükteki televizyonlardan en yeni filmleri izlemeniz mümkün olmaktadır. Apple TV ile filmlerin satın alınması ve kiralanması da mümkün olmaktadır. iTunes üzerinde birçok televizyon şov programına ve diziye de kolayca ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Apple TV ile izlemek istediğiniz filmleri kiralamak ve satın almak şeklinde izlemeniz mümkün olmaktadır. Filmlerin, dizilerin ve şovları bulunduğu iTunes içerisinde kumandanızın sağ ve sol tuşları ile gezebilirsiniz ve istediğiniz filmi seçerek detaylı bilgilerini edinebilirsiniz. Seçtiğiniz filmi kiralamak istediğinizde 30 gün içerisinde izleme hakkını almış olmaktasınız. Bu 30 gün içerisinde filmi izleyerek kiralama hakkınızı doldurmuş oluyorsunuz. Apple TV ile izlemek istediğiniz filmleri satın almanız da mümkündür. Bunun içinde satın al diyerek filmi istediğiniz zaman izlemek ve tekrar izlemek haklarınız olmaktadır. Filmlerin fragmanlarını da kolayca izleyebilmektesiniz ve filmler hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanında filmlerde Türkçe alt yazı seçeneklerini de kolayca kontrol edebilirsiniz.

Apple TV Spor Kanalları Aracınızda Takipte Olun

Apple TV üzerinde birçok farklı spor konusunda yayın yapan kanallar bulunmaktadır ve bunlar ile ilgili bilgileri anlık olarak almanız ve spor müsabakalarından haberdar olmanız mümkün olmaktadır. Apple TV üzerinden MLB beyzbol ligi hakkındaki tüm gelişmeleri, maçların özetlerini ve skorları öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Vip aracınızda bulunan Apple TV ile film araç video özelliğinin yanında NBA basketbol liginin de tüm detaylarını öğrenmeniz mümkündür. Dünyanın en çok takip edilen liglerinden birisi olan NBA ile alakalı olarak tüm maçların skorlarını, maç özetlerini ve puan durumlarını öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Apple TV ile NHL hockey liginin de tüm gelişmelerini ekranınızdan öğrenebilirsiniz. Spor konusundaki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen kişiler için geliştirilen bu uygulamanın özelliği ile maç özetlerini izlemek ve skorları takip etmek mümkün olmaktadır.

Vip Araç ile Apple TV Müzik Keyfi

Vip Aracınızda bulunan Apple TV ile tüm müzik arşivinize online olarak erişebilir ve istediğiniz şarkıları ve albümleri dinleyebilirsiniz. Apple TV üzerinden müzik dinlemek için müzik arşivinizi oluşturabileceğiniz iTunesMatch üzerinden üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Burada oluşturulan üyelik ile tüm arşivinizi burada toplayabilir ve aracınızda bulunan Apple TV ile bu arşive ulaşarak dilediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Firmamız vip araç mobil uygulama olarak sizlere sunduğu Apple TV müzik özelliği ile aracınızda istediğiniz sanatçıların müziklerini dinleyerek oldukça keyifli bir seyahat yapmanızı sağlamaktadır. Her insanın en çok sevdiği müzikler konusunda birçok insan oldukça hassastır ve seyahatlerinde mutlaka müzik dinlemek istemektedir. Bu konuda sizlere en kaliteli ses sistemlerini ve Apple TV özelliğini sunmaktayız.

Apple TV Bilgisayar

Araçlarınızda bulunan Apple TV kendi depolama alanı olmayan bir cihazdır. Bu sebeple film, müzik ve fotoğraf gibi dosyalara internet üzerinden ulaşmanız gerekmektedir. Ancak bunun her zaman sağlanamaması ve depolama olarak kullandığınız bilgisayarınızın aracınızda yanınızda olması ile Apple TV bilgisayar özelliğini kullanarak dosyalara ulaşmanız mümkün olmaktadır. Vip aracınızda film araç video özelliklerini sunan Apple TV ayarla bölümünden kolayca ayarlamalar yaparak bilgisayarınız ile Apple TV bağlantısını yaparak, bilgisayar içerisinde bulunan film, müzik, video ve fotoğraflara ulaşabilir ve Apple TV ile televizyondan bunları izleyebilirsiniz. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde aracınız içerisinde keyifli bir seyahat yapmanız mümkün olmaktadır.

Apple TV İle Youtube ve Vimeo

Apple TV ile oldukça kolay bir şekilde dünyanın en büyük video paylaşım siteleri olan Youtube ve Vimeo ile bağlantı kurarak video izlemeniz mümkündür. Seyahatlerinizde Youtube üzerindeki milyonlarca video ile oldukça keyifli yolcular yapabilirsiniz ve sizler için önemli videoları anında izleyebilirsiniz. Firmamız araçlarınızda vip araç film uygulamaları ile dahil ettiği Apple TV sayesinde Youtube ve Vimeo üzerinde bulunan tüm videoları aramanızı ve istekileriniz izlemenizi mümkün kılmaktadır. Vip araçlarınızda bu özellik ile özel videolar ve video klipler izlemeniz mümkün olabilmektedir.

Apple TV Radyo

Firmamızın vip araçlarınızda sizlere konfor ve güvenlik yanında eğlenceli ve keyifli bir şekilde seyahat geçirmenizi sağlamak amacı ile sunduğu vip araç apple tv sistemi ile birçok farklı müzik türünde yayın yapan radyo içerisinden istediğiniz seçerek dinleme olanağı sunmaktadır. Oldukça geniş bir müzik türü seçeneği sunan radyo kanalları ile yolculuklarınızda sıkılmadan ruh halinize en uygun müzik tarzının en güzel şarkılarını ve eserlerini dinlemeniz mümkün olmaktadır. Oldukça geniş radyo kanalları içerisinde müzik tarzlarına ve yıllarına göre oldukça farklı kategorilerde bulunmaktadır. Her farklı müzik zevkine hitap eden radyolar içerisinde o anki ruh halinize uygun bir radyo kanalı bulmanız mümkün olmaktadır.

Apple TV Wall Street Journal Live

Apple TV ile video, müzik ve oyunlar ile eğlenceli vakit geçirerek yolculuklarınızı oldukça keyifli bir şekilde yapabileceğiniz gibi Wall Street Journal Live özelliği ile de güncel haberler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aracınızda bulunan vip araç film konusunda önemli seçenekler sunan Apple TV sizlere dünyada yaşanan tüm gelişmelerden de anında haber vermektedir. Birçok haber kaynağından alınan güncel ve doğru haberleri her yerde anında öğrenebilirsiniz. Bu sayede iş hayatınızda gelişmelerden kopmadan seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Apple TV Oyunlar

Apple TV film, müzik ve spor konularında birçok farklı özellik sunmanın yanında oldukça keyifli şekilde oyunlarda sunmaktadır. Sürekli gelişen bir teknolojisi bulunan Apple TV Sizlerin i Pad ’inizi kontrol cihazı olarak görerek oldukça farklı oyun seçenekleri ile keyifli zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Apple TV gelişmiş teknolojisi ile oldukça kaliteli görün grafikleri ile heyecanlı ve eğlenceli birçok oyun sunmaktadır.