VİP VOLKSWAGEN CARAVELLE 2019

VİP VOLKSWAGEN CARAVELLE 2019

per-hour-rate
Saat Başı Ücret
1.000 ₺ / Hour
ÖZEL KESİM CNS TAVAN
%100 ORJİNAL BENTLEY DERİ
ALKANTRA TAVAN KAPLAMA
APPLE TV MOBİL UYGULAMA
FOCAL İŞLEMCİLİ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMİ
Rezervasyon Yap
Limousine BookingVip Volkswagen Caravelle 2019

2019 model  Vip Volkswagen Caravelle Uzun Şaşi ve Yüksek Tavan sayesinde geniş iç hacmine sahip.Müşterimizin tercihene göre rahat,konforlu ve sportif çizimler ile şekillenmiştir.Aracın elektrik tesisatı çekildikten sonra 3 katmanlı  araç izolasyon işlemine geçilmiştir.

Vip Volkswagen Caravalle Araç Koltuk ve Döşeme işlemleri

Vip Araç koltukları Mercedes Ml Jeep Orijinal koltuklarıdır.Koltuklarda iç özellik olarak yatarlı ve baldır destekli özellikleri vardır.Oto deri döşeme işleminde deri olarak 100% orijinal ve Almanya’dan ithal en üst düzey Bentley Deri kullanılmıştır.Deri uygulaması puf modeli olarak dizayn edilip,uygulanmıştır.Ayrıca,koltuk başlıklarına araç sahibinin istediği doğrultusunda adı ve soyadının nakış işlemi yapılmıştır.

Vip Mercedes Volkswogen Aracın Tavan ve Taban Uygulamaları

Vip Araç Dizaynı aynı şekillerde tavan uygulamasında yansımıştır.Araçta Maybach tavan uygulaması yapılmıştır.Alcantra kaplama ile desteklenmiştir.Araçtaki vip dizayn konsol kaplamayı ise piono black maun kaplama olarak seçilmiştir.Araçta zemin kaplama olarak;yanmaz,su geçirmez,antibakteriyel ve kolay temizlenebilen halı kaplama kullanılmıştır.

Kişiye Özel Ses ve Görüntü Sistemleri

Vip Araç ta,Fokal İşlemcili en üst düzey ses ve görüntü sistemi kullanılıp, LG Smart 32 inch Led Tv eklenmiştir.Televizyonun çerçeve kısmı maun kaplama ile detay çalışılarak farklı bir görünüm yaratılmıştır. Bunların yanı sıra Raysat uydu sistemi,vip araç apple tv uygulaması,play station 4 ile film ve video izleme şeçeneklerine alternatif yaratılmıştır.

Vip Volkswogen Caravelle Araç İçi Kontrol

Araçta kontrol paneli olarak  7 inch touch panel kullanılmıştır.Panelde bulanan bardaklık etrafındaki krom çerçeveler ile şık bir görünüm kazandırılmıştır.Ayrıca araçta Orijinal Mercedes 221 model koltuk düğmeleri de bulunmaktadır

Araç sahibini için Dizayn Edilen Diğer Özellikler

Araçta 1 adet hareketli buzdolabı,elektrikli sağ ve sol masalar ve koltuk altı çekmeceler bulunmaktadır. Mercedes in Orijinal 221 modeli makyaj aynaları montaj edilip,aracın kendi orijinal klima kontrol paneli kolaylık sağlaması açısından makam mahaline taşınmıştır.Bu sayede araç sahibine erişim kolaylığı sağlanmıştır.

Kişiye özel olarak ta,aracın bagaj tarafına elbise askılığı tasarlanıp,uygulanmıştır.Araç içerisinde özel dizayn edilmiş birde hava almayan pro kutusu bulunmaktadır.