MERCEDES VİP VİTO CEO DİZAYN 2019

MERCEDES VİP VİTO CEO DİZAYN 2019

per-hour-rate
Saat Başı Ücret
1.000 ₺ / Hour
2019 MODEL 119 CDI
ORJİNAL MERCEDES S CLASS KOLTUKLARI
BURSA OMSA LİNE MAUN KAPLAMA
PIONNER IN DASH VE MOSCONİ SES SİSTEMİ
MAYBACH TAVAN İLE RGB LED
Rezervasyon Yap
Limousine BookingVip Mercedes Vito 119 Ceo Dizayn İşlemleri

Vip Vito araç dizaynı müşterimizin isteği üzerine sade ve maun kombinasyonu ile dizayn edilmiştir.Araç Aracın izolasyon işlemleri 3 katmanlı olarak uygulanmıştır.
Vip Mercedes Vito 119 Ceo araç, 2019 model olup koltuk Seçimi olarak Mercedes S Class koltukları tercih edilmiştir.2 adet elektrikli,yatarlı ve baldır destekli koltuk seçimi ile en üst düzey konfor hedeflenmiştir. Ek olarak koltuk altlarındaki çekmeceler ise elektrikli olarak seçimi yapılıp,uygulanması yapılmıştır. Müşterilerimize orjinal koltuk seçimini önermemizin sebebi ise,çok fonksiyonel oluşu,kalitesi ve özellikle konforudur.

Vip Mercedes Vip Vito 119 Ceo da Orijinal Deri Seçimi ve Uygulamaları

Kullanılan deri malzeme %100 orijinal olup ithal Bentley deri dir.Deri uygulaması ise,baklava dikiş olarak yapılmıştır.Vip Vito araçta ayrıca şoför mahaline ve araç kontrol sistemi olaran touch panel de aynı deri döşeme işlemleri uygulanmıştır.

Vip Araç Tavan Ve Taban Uygulamaları

Vip araç tavan seçimi maybach tavan olarak yapılmış olup,RGB Led ile desteklenmiştir.Bu sayede ve farklı bir görünüm yakalanmıştır.Vip aracın tavan kaplaması ile aracın ara bölmesi ise İtalyan menşei olan alkantra kaplama ile uygulaması yapılmıştır.Araçtaki tüm plastik aksamlar deri rengi boya ile boyanmıştır.Vip araç taban uygulaması ise özel tasarı  jel parke ile tamamlanmıştır.

Vip Araç Ses,Görüntü ve Kontrol Sistemleri

Vip Vito araçta müzik sitemi için Mosconi marka seçilerek,Pionner İn Dash Multimedya teyp seçimleri yapılmıştır.Televizyonda ise LG 32 inch Smart Led Tv kullanılmıştır.Bunlara ek olarak Play Station 4 ve Apple Tv uygulaması kullanılarak film ve oyun seçeneklerine de farklılık getirilmiştir.Ayrıca Raysat Uydu Sistemi de ilave edilmiştir.
Araç içi kontrol olarak Touch panel ve Mercedes S Class Koltuk düğmeleri kullanılarak araç sahibinin daha rahat ve hızlı bir şekilde kullanım kolaylığı sağlanmıştır.Vip Vito da toplam 4 adet kamera kurulup sistem ise televizyona entegre şekilde uygulanmıştır.

Vip Vito Araçta Diğer Fonksiyonel Özellikler

Araçta 1 adet hareketli buzdolabı bulunmakta ve üzerindeki bardaklık için alkantra kaplama yapılmıştır. Buzdolabı önünde ise bir gazetelik ve Pro Kutusu bulunmaktadır.Vip Vito araç içinde 2 adet Mercedes S Class makyaj aynaları bulunmaktadır.Sağ ve sol masalar elektrikli ve led aydınlatmalar ile şık bir görünüm elde edilmiştir.Yine araç içinde şoför mahali ile iletişim için 1 adet telefon bulunmaktadır.Perdeler Jaluzi olup,manuel özelliktedir.Araç Kapısı girişi Led aydınlatmalı olarak dizayn edilip,uygulaması yapılmıştır.