MERCEDES VİP SPRİNTER LA DİZAYN 2019

MERCEDES VİP SPRİNTER LA DİZAYN 2019

per-hour-rate
Saat Başı Ücret
1.000 ₺ / Hour
ÖZEL KESİM CNS TAVAN
%100 ORJİNAL BENTLEY DERİ
ALKANTRA TAVAN KAPLAMA
APPLE TV MOBİL UYGULAMA
FOCAL İŞLEMCİLİ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMİ
Rezervasyon Yap
Limousine BookingVip Mercedes Benz Sprinter La 2019 Model Araç Dizayn

Özel Sipariş olarak üretilmiş bu araç,Yüksek tavan,geniş iç hacmi,otomatik vites ile otomatik kapılarıyla   Vip Mercedes Benz Sprinter La 2019-316 modelidir.Araçta far olarak xenon led far bulunmaktadır.Uygulama işlemi ilk olarak vip araç elektrik tesisatının çekilmesiyle başlanmıştır.Sonrasında ise araç izolasyon işlemi 3 aşamalı olarak tamamlanmıştır.

Vip  Mercedes Benz Sprinter La Araç Koltuk ve Döşeme işlemleri

Araç içi koltuklar Mercedes ML Jeep orijinal koltukları olarak kullanıldı.Arka tarafta 3 lü koltuk,elektrikli,yatarlı ve baldır desteği eklenerek konfor en üst düzeyde tutuldu.

Oto döşeme işleminde deri olarak Bentley deri kullanılmıştır.Kullanılan deri Almanyada ithal olup,%100 gerçek deri özelliğini taşımaktadır.Koltuğun deri kaplamasına baklava dikiş uygulaması yapılmıştır.Aynı uygulama iç mimarlarımız tarafından açılır kapıya ve konsola da uygulanarak müşterimize şık bir tasarım yaratılmıştır.

Ayrıca koltuk altlarında dijital zaman ayarlı ısıtıcı olarak Vebasto kullanılmıştır.Buna Ek olarak elektrikli çekmeceler eklenmiştir.

Vip Mercedes Sprinter Aracın Tavan ve Taban Uygulamaları

Araca  Vip Araç Alcantra Tavan kaplaması ile Maybach Tavan uygulamaları yapılmıştır.Tavanın kesimi Özel Cnc kesim şeklinde planlanıp uygulaması yapılmıştır.Bunlara Ayled Aydınlatma  ve Rgb led ler eşlik etmiştir.Bu sayede renk değişimi yapılarak araç içerisinde farklı kombinasyonlar yaratılıp,değişik bir görünüm elde eldilmiştir.

Mercedes Sprinter Vip Araç Taban Uygulaması için zemine;yanmaz,su geçirmez,antibakteriyel,kolay temizlenebilen zemin döşemesi uygulanmıştır.Vip araç zemin döşemeleri için kullandığımız malzemeler firmamız için özel üretimi olan,Türkiye’de yalnızca firmamızın kullandığı patentli üründür.

Kişiye Özel Ses ve Görüntü Sistemleri

Müşterimize çıktığı yolculuklarda kaliteli müziğin eşlik etmesi için   piyasada değeri 10.000 €uro olan Focal işlemcili Ses ve Görüntü Sistemi eklenmiştir.Böylece Vip araç ses ve görüntü sistemlerinde elde edilen kalite ve görüntü en üst seviyeye çıkarılmıştır.

Araca televizyon olarak LG 42 inch Blu Ray Tv  montaj edilmiş,ayrıca Raysat Uydu sistemi eklenenmiştir.Vip Araç Apple Tv Uygulaması kullanılarak müşterimizin film,müzik ve sosyal medya girişleri ile daha birçok fonksiyona erişme kolaylılığı sağlanmıştır.Ayrıca Play Station 4 ile sadece oyun keyfi değil tüm formatlarda resim ve video oynatabilme özelliği de kazandırılmıştır.

Vip Mercedes Sprinter Araç İçi Kontrol

Vip Araç kontrol paneli için,IPAD Kontrol kullanılmıştır.Müşterimiz aracına eklenen tüm modülleri tek dokunuşla,zahmetsiz bir şekilde yönetmesi sağlanmıştır.Şoför mahali ile irtibat için telefon eklenmiştir.

Araçta Yapılan Diğer Fonksiyonel Özellikler ile Şık Dizayn ve  tasarımlar

Vip Araç kaplama türü olarak Krom çerçeveli Piona Black kaplama kullanılıp şık bir tasarım elde edilmiştir.Özel alan aydınlatmalarıyla müşterinin kullanılacağı bölmeler değişik boyut kazanmıştır.Aracın klima sistemi için kurulan üfleme kanalı hoş görüntü elde edilmesi için gizlenmiştir.

Nespiresso cafe makinası ile müşterinin her daim ihtiyacını karşılayacak  özel tasarım kahve fincanları buna eşlik etmiştir.Kahve makinasının altında bulunan elektrikli çekmece ile fincanlara kolay erişim sağlanmıştır.Araç içindeki konforu sağlamak amaçlı elektrikli stor perde ve hareketli buzdolabı müşterinin kullanımına sunulmuştur