MERCEDES VİP SPRİNTER DİZAYN 2019

MERCEDES VİP SPRİNTER DİZAYN 2019

per-hour-rate
Saat Başı Ücret
1.000 ₺ / Hour
BARİSOL TAVAN
4 ADET ML JEEP KOLTUĞU
3'LÜ KOLTUK ELEKTRİKLİ BALDIR DESTEKLİ
EXTRA KLİMA VEBASTO
BENTLEY DERİ
3 AD.ELEKTRİK MASA
ELEKTRİKLİ ÇEKMECELER
ALCANTRCA TAVAN KAPLAMA
ZEMİN İTHAL HALI
APPLE TV
RAYSAT UYDU
PLAYSTATION 4
PİONNER İN TOUNC SES SİSTEMİ
PİANO BLACK KAPLAMA
ÖZEL LED AYDINLATMALAR
Rezervasyon Yap
Limousine BookingVip Mercedes Benz Sprinter Modeli ile Galax ye Yolculuk

Vip araç olarak uygulaması yapılmış aracın,teknik özelliği olarak uzun şasi olması ve yüksek tavanlı olması aracın iç hacmini genişleterek ferahlık hissi vermektedir. Vip Mercedes Benz Sprinter  araç uzun şaşi oluşundan dolayı müşterinin istekleri doğrultusunda sportif görünüm geniş iç hacmiyle birleştirildi.İç mimarlarımızın tasarımı ve müşterimizin hayalleri tavan uygulama da galaxi ile fark yaratıldı.

Vip Mercedes Sprinter Araç Koltuk ve Döşeme işlemleri

Araçta öncelikle Bordo renk uygulamasıyla sportif ve şık bir görünüm yakalanmıştır.Araçta 3 lü olarak tek koltuk arkada,diğer 4 koltuk ise orta ve paravan önünde kullanılmıştır.Oto koltuk olarak Mercedes ML Jeep modelinin orijinal koltuklarıdır. Koltukların teknik özelliklerinde yatarlı,baldır destekli ve elektrikli özellik kullanım seçenekleriyle yüksek düzeyde konfor sağlanmıştır.

Oto deri olarak %100 orijinal gerçek üst düzey deri kullanılmıştır.Almanya ve İtalya kökenli derileri ithal olarak temin edilmiştir.Oto deri döşeme işleminde ise dilimli döşeme uygulama işlemi yapılmıştır.Koltuk altı çekmeceler ise elektrikli çekmece olarak uygulanmıştır.

Vip Mercedes Sprinter Aracın Tavan ve Taban Uygulamaları

Vip araç Tavan Uygulaması için  Barisol tavan kullanıldı. Barisol tavanın en büyük özelliği istenilen motif,resim,çizim ve tüm görsellerin kaliteli bir şekilde nakşedilmesidir.Bu seçenekler dahilinde araç sahibi bir gökyüzü hayal etti  ve tavana uygulandı. Vip araç tavan kaplama olarak ise alcantra tavan tavan (alkantra) kaplama kullanıldı.

Araç zemin kaplaması olarak yanmaz,su geçirmez,kolay temizlenebilen,antibakteriyel özellikte olan özel zemin halı kullanıldı.

Vip Araç Kişiye Özel Ses ve Görüntü Sistemleri

Araçta tamamen müşterinin kullanımına göre Pionner In Touch Vip araç Ses ve görüntü sistemi kullanılmıştır.Tv seçimi olarak LG Led Smart 32 inch televizyon kullanıldı.Bununla birlikte uydu sistemi olarak Raysat uydu kullanıldı.Uydu yanında ek bir şeçenek oluşturulması için Apple tv uygulaması  ekledi.Bu sayede araç sahibimiz istediği resim,video,film satın alma,sosyal medyalarının takibini ve internet gezintilerine bu sayede çok rahat bir şekilde erişim sağlanmış oldu.Ayrıca Play Station 4 oyun konsolu ile sadece işlevsellik oyunda değil tüm formatlar da verilere erişme imkanına ulaşmıştır.

Vip Mercedes Sprinter Araç İçi Kontrol

Vip araç içi kontrol IPAD kontrolü sayesinde olmaktadır. I Pad İçin ayrılan bölüm kaplama türü olarak Piano Black kaplama tercik edilmiştir.Kaplama kenarlarına zarif bir görünüm için aydınlatmalar ayrıca ilave edilmiştir.

Vip Araç Isıtma ve Soğutma Sistemleri ile Diğer Özellikleri

Araçta extra klima ve kontrol paneli kurulmuştur.Vip Araç ısıtma olarak  Vebasto eklenmiştir.

Vip Araç konsol kaplama için  piona black kaplama tercih edilip,özel ince ve şık tasarım led aydınlatmalar kaplama içleri ile özel alanlara eklenmiştir.Araçta ayrıca plastik aksamlarına deri rengi boyama yapılmıştır.Konfor ve rahat kullanımı amaçlanmış olup,3 adet elektrik masa,buzdolabı,stor perdeler kullanılmıştır.