2019 VİP VİTO 199 CDI

2019 VİP VİTO 199 CDI

per-hour-rate
Saat Başı Ücret
1.000 ₺ / Hour
V CLASS AMARTİSORLERİ
222 MODEL MERCEDES S CLASS KOLTUKLAR
ELEKTRİKLİ MASA SAĞ SOL
ELEKTRİKLİ JALUZİ
İTALYAN ALTANCRA TAVAN KAPLAMA
MAYBACH TAVAN VE AY LED
7 INCH TOUCH PANEL
ZEMİN KAPLAMA İTHAL YANMAZ SU GEÇİRMEZ
MAUN BURSA OMSA LİNE
1.SINIF MAUN KAPLAMA
222 S CLSS MAKYAJ AYNASI
YENİ NESİL APPLE TV
PLAYSTATION 4
Rezervasyon Yap
Limousine Booking2019 Vip Mercedes Vito 119 CDI

Vip Araç Dizayn için Firmamıza ulaşan araç,Vip Mercedes Vito 119 CDI model bir araç olup,2016 yılı üretimidir.Kurulmuş olan tüm sistem,aracının kendi şasisine uygulanmıştır.Kesinlikle Mercedes  firmasının izinleri çevresinde araç izi dizayn yapılmıştır.Araç içerisinde çift renk kombinasyon dizayn edilerek uygulama aşamasına geçilmiştir.

Vip  Mercedes Vito Araç Koltuk ve Döşeme işlemleri

Vip araç koltuk seçimi için Mercedes Benz S Class orijinal koltukları seçilmiştir.4 adet tekli olarak bulunan koltuklarda ısıtma ve soğutma özelliği  ile elektrikli sistem özelliğine sahiptir.Ayrıca koltuk altı için elektrikli 4 adet çekmece yapılmıştır.

Vip araç koltuk döşeme için %100 orijinal ve gerçek deri olan Almanya menşei Bentley deri oto döşeme için kullanılmıştır.Dikiş türü ise,firmamızın atölyesinde yüksek işçililik ile baklava dikiş türü kullanılmıştır.Dikiş ipliğinin rengi özel olarak seçilerek tavanda uygulanan krem rengine ve atmosfere uygun bir tarz yakalanmıştır.Buzdolabı ise deri ve dikiş kaplamasıyla konsept tamamlanmıştır.

Vip Mercedes  Vito  Aracın Tavan,Tavan Kaplama ve Taban Uygulamaları

Vip araç tavanseçimi için maybach tavan seçilmiştir.Aydınlatma olarak en kaliteli led seçimi yapılarak ayled  eklemiştir.Oto tavan kaplama olarak %100 İtalyan  ve orijnal alcantra tavan kaplamakullanılmıştır.

Zeminde ise yanmaz,su geçirmez,antibakteriyel ithal halı kullanılmıştır.Koltuk altı aydınlatmaları ve krem rengi kombinasyonu ile dikkatleri çekerek içerideki aydınlık ve ferahlık hissi oto taban uygulaması ile korunmuştur.Ayrıca araç içi maun kaplama kullanılmıştır.Kullanılan maun 1.sınıf Bursa Omsa Line Firmasından özel sipariş ile getirilerek uygulamaya girmiştir.Aracın diğer plastik aksamları da deri dengi boya ile boyanıp kaliteli bir görünüm elde edilmiştir.

Kişiye Özel Ses ve Görüntü Sistemleri

Araç sahibinin isteği üzerine,kişiye özel ses ve görüntü sistemi olarak;üst düzey Alpine ses sistemi kullanılarak ses kalitesi en üst seviyeye çıkarılmıştır.Görüntü ise,LG Blu Ray Trendy 82 inch televizyon kullanılarak desteklenmiştir.Bunların yanında Raysat uydu sistemi,yeni nesil Apple Tv,Play Station 4 ilave edilerek,gerek film izleme gerekse müzik,video,internete erişim ve oyun seçeneklerini kolay ulaşımı sağlanarak konfor yakalanmıştır.

Vip Mercedes Vito Araç İçi Kontrol

Araçta Mercedes 222 model S Class koltuk düğmeleri kullanıp,vip araç kontrol paneli olarak 7 inch  Touch Panel kullanılmıştır.Bu panel sayesinde müşterimizin zahmetsiz tüm modülleri istediği gibi çalıştırma ve yönetimi sağlanmıştır.

Ek olarak Mercedes Vito araçlarda klima sistemi şoför mahalinde bulunduğundan,sistem makam tarafına geçilirmiş böylece soğutma işlemlerinin yönetimi tek tıkla müşterimizin kontrolüne bırakılmıştır.

Kişiye Özel Vip Araç Dizayn ve Tasarımlarımızdan Bazıları

Araçta dizayn vip  olarak  elektrikli jaluzi,elektrikli sağ ve sol masalar,deri ve maun kaplamalı buzdolabı üzerine krom kaplama bardaklık,Mercedes S Class makyaj aynaları ile aynı klasik ve şık hava saat eklenmiştir.

Müşterimize özel olarak,sürgülü kapı eşiğinde bulunan basamaklara V Class serisinin basamaklarıyla birlikte led aydınlatma eklenerek konsept tamamlanmıştır.