2018 VİP VİTO116 CDI

2018 VİP VİTO116 CDI

per-hour-rate
Saat Başı Ücret
1.000 ₺ / Hour
ELEKTRİKLİ BALDIR DESTEKLİ KOLTUK
EXTRA UZUN ŞAŞİ
MERCEDES ML JEEP KOLTUKLARI
ELEKTRİKLİ STOR PERDE
KOLTUK ALTI ELEKTİRİK ÇEKMECE
PİONA BLACK KAPLAMA
SUNROOF TAVAN
AMBIYANCE TAVAN LED AYDINLATMA
FOCAL SES SİSTEMİ
HAREKETLİ BUZDOLABI
PİONNER İN TOUCH
SAĞ VE SOL MASALAR ELEKTRİKLİ
ALCANTRA TAVAN KAPLAMA
IPAD KONTROLÜ
APPLE TV
PLAYSTATION 4
Rezervasyon Yap
Limousine BookingVip Mercedes Benz Vito 116 CDI Model Araç Dizayn

Vip Mercedes Benz Vito 116 CDI 2018 model olup,extra uzun şasi özelliğiyle geniş iç hacmi özelliğine sahiptir.Araçta 1 adet üçlü 2 adet ise tekli koltuk kullanılmıştır.Araç koltukları Mercedes ML Jeep modeli orijinal koltukları olup,elektrikli,ısıtma özellikli ve baldır destekli koltuklardır. Müşterilerimize orijinal koltuk seçmemizin nedeni ise,fonksiyon olarak çok özellik bulundurmaları ve tamamen orijinal olmalarıdır.

Vip Mercedes Vito Araç Koltuk ve Döşeme işlemleri

Vip Araç deri döşeme seçiminde Bufolo deri seçimi yapılmış olup,%100 İtalyan ve orijnal deridir.Dikiş uygulaması çift dikiş baklava motifinde uygulanmıştır.Deri rengi olarak çift renk kombinasyonu yapılıp,siyah ve kiremit rengi deri birbiriyle uyum içinde sunulmuştur.Aracın diğer plastik aksamları ise deri rengi boya ile boyanmıştır.Aynı deri işlemleri aracın touch panel,konsol ve araç kapı içlerine de uygulanıp bütünlük sağlanmıştır.

Vip Mercedes Vito Aracın Tavan ve Taban Uygulamaları

Araçta vip tavan kaplama olarak ithal alcantra tavan kaplama uygulması yapılmıştır.Tavan tercihi ise,Sunroof ambiance tavan olarak seçilmiştir.İnce ve şık tavan led ışıklandırmaları ile farklı bir atmosfer oluşturulmuştur.

Vip araç zemini olarak;,yanmaz,su geçirmez,kolay temizlenebilen,antibakteriyel özellikli vip araç ithal halı kaplama tercih edilmiştir.

Kişiye Özel Ses ve Görüntü Sistemleri

Vip araç kişiye özel ses ve görüntü sistemlerinde üst düzey sistem ve ekipmanları kullanılmıştır. Vip ses sistemi Pionner In Dasch ve Focal marklar seçilmiştir.Seçim ile birlikte yüksek ses çıkışları ve bluetooth özelliği kolaylık ve kalite sağlamıştır.Görüntü sistemleri Raysat uydu ve LG led Smart tv ile desteklenmiştir.Oyun keyfi ve tüm formatlarda video ile resim açılımı için Play station 4 eklenmiştir.

Vip Mercedes Vito Araç İçi Kontrol

Vip araç Kontrol sistemi olarak IPAD kontorlü sağlanmıştır.Bu sayede araç sahibinin ister koltuk mekanizmasını isterse ses ve televizyon sistemi dahil tüm modülleri bu sayede rahat kullanımı sağlanmıştır.Ipad için ayrılan bölüm ve aracın tüm konsolu ise Piano black  oto kaplama ile kaplanıp özel aydınlatmalar yapılmıştır.

Vip Oto Dizaynlarımızdan Birkaçı Daha

Araçta diğer vip araç dizayn uygulamalar; elektrikli stor perdeler,elektrikli koltuk altı çekmeceleri,hareketli buzdolabı ve elektrikli sağ ve sol masalar eklenmiştir..Aracın şoför mahaline ise makam tarafındaki  maun kaplamalar kapı kollarına ve teyp bölümüne uygulanıp,aksamları deri rengine boyanmıştır.

 

VIDEO TOUR