HAKKIMIZDA

Biz yılları aşmış tecrübe ve bilgi birikimimiz ile VIP(Very Important Person- Çok Önemli Kişi) 'lere özel araç tasarımları yapmaktayız.

‘’Benim sıfırdan başladığımı söylüyorsunuz ama doğru değil.Hepimiz eldekilerle başlarız.Farklı olan bunları nasıl kullandığımızdır.’’(Henry Ford)

Bu ilke çıktığım bu yolculukta başarılarımızı hayallerinize ince bir nakış gibi işledik. İlk prensibimiz tasarımının önüne geçerek her zaman güvenlik olmuştur ve olacaktır.Yaptığımız iş, görsellikten ve konfordan öte asıl emniyetle ilgilidir. Dolayısıyla ‘’tamirci çıraklarına’’bırakılmayacak kadar profesyonel, herhangi bir sermaye ile oluşmayacak kadar el işçiliği ve emek yoğunluğu yüksek bir sektördür.
Bu sektör içersinde yıllardır gerek iş, sanat, cemiyet ve gerekse spor dünyasında birçok aracımız beğeni kazanmıştır. Bizim reklamlarımızı her daim işimizin kendisi yapmıştır.
Vip Araç dizayn sektöründe, yılları aşan tecrübelerimizi kurumsal kimliğimizle birleştirip, profesyonel ekip, profesyonel ekipman, sıra dışı tasarım,%100 güvenlik, full konfor ve ayrıca verdiğimiz garanti ile tamamlıyoruz.
Sizler için hava, kara ve deniz araçlarında imkansızı mümkün kılıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve fark yaratmak için sizleri showroom mumuza davet ediyoruz.
15750
BİTEN PROJELER
35
DEVAM EDEN PROJELER
100
PERSONEL
20
YIL TECRÜBE

BİZDE İŞİNİZİ PROFESYONEL ELLER YAPAR

Yapılan işin kalitesini, ne kadar fazla para harcandığı ya da ne kadar fazla kişi çalıştırıldığı ile değil; o işi yapan uzman kişilerin deneyimi, tecrübesi ve özverisi belirler. Bu saydıklarımız zaten Profesyonelliğin ana ilkelerini oluştumaktadır.

DİZAYNLARIMIZA GÖZ ATIN
Limousine BookingPEKİ YA FİYATLANDIRMA?

Endişelenmeyin. Biz sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekler sunarak, bütçenize göre şekillendiriyoruz.
GÖZ ATIN