2019 VİP ARAÇ DİZAYN

BU SİTE SATILIKTIR

Vip Araç Dizayn İle 2019 

Vip Araç Dizayn hizmetimizle sizler için oluşturulacak Vip araçların tam olarak istediğinizi yansıtması ve sizlerin kişisel zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda şekillenmesi için birçok konuda sizlere sunduğumuz geniş seçenekler arasından tercih yapmanız sağlanmaktadır. Bu tercihlerinizin doğrultusunda araç 3d tasarım modelleme ile aracınızın iç dizaynı iç mimar çalışanlarımız tarafından oluşturulmakta ve atölyelerde uygulamalar yapılmaktadır. Vip araçlarınızın vip dizayn ve dekorasyonu için neredeyse tüm konularda sizlere değişik alternatifler ve tercih olanakları sunulmaktadır. Bu sayede vip aracınızın istediğiniz gibi kişiselleştirmeniz sağlanmaktadır. Sizlerin araçların koltuklarından, koltuk döşemelerine kadar tüm detayları en ince ayrıntısına kadar belirleyebilmeniz sağlanmaktadır.2018 Vip Araç Fiyatları ve 2019 Fiyatları için sizler için oluşturduğumuz Tasarımlara göz atmanız için kişiselleştirilme olanağını sunmaktadır. Bunun sağlanması içinde araçların koltuk yapılarından, koltuk döşemeleri ve hatta dikiş türünden dikiş ipliklerinin rengine kadar tüm konularda tercihte bulunmanızı sağlamaktadır.

Vip Araç Dizayn ile Lüks&Konfor 

Vip Vito araçlarınızın en kaliteli ürünler, malzemeler ve cihazlar kullanılarak oluşturulması yanında sizlerin tercihlerinin de uygulanması sağlanmaktadır. Araç iç dizayn konusunda en küçük detaya kadar tüm konularda kişisel zevkleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda sizlere sunulmaktadır.

Tamamen sizin zevkine kalmış bu aşamalar ile,koltuklarınızdan döşeme türlerine,ses ve görüntü sistemlerinden,tavan çeşitlerine,aydınlatmalarından elektrikli çekmecelere,buzdolapları,özel hava almaz pro kutuları,kahve makinası ve özel kesim bardaklara,takım elbiseler için özel askılıklar ile özel kasa bölümlerine kadar binlerce çeşit seçeneklerle sadece sizin hayalleriniz doğrultusunda önce güvenlik sonra konforunuz için çalışıyoruz. Vip Araç Dizayn Tasarımlarımıza ister Web Sitemiz  isterseniz de showroom muza uğrayın.