VİP ARAÇ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMİ

Bu Web Site Satılıktır.

Vip Araç Ses ve Görüntü Sistemi

Araçlarınızın Vip Araç Ses ve Görüntü Sistemi sizlerin konforu ve güvenliğini en üst seviyede sağlaması için tüm detayları ve ürünleri ile özel bir çalışma sonucu üretilmektedir. Bu çalışmalarda sizlere zevkleriniz ve tercihleriniz konusunda oldukça fazla seçenek sunulmaktadır ve sizlerin farklı istekleri de uygulanmaktadır. Vip araçlarınız sizlerin istekleri ve tercihleri doğrultusunda oluşturulmaktadır ve vip araç kişiye özel ses ve görüntü sistemleri konusunda da sizlerin zevklerini ve beklentilerini en iyi şekilde yansıtmak için çalışılmaktadır. Vip araçlarda uygulanacak özel ses ve görüntü sistemleri tamamen en kaliteli ürünler ile oluşturulmaktadır. Sizlerin müzik zevkinizi en iyi şekilde yansıtmak için en gelişmiş cihazlar kullanılmaktadır. Vip araçlarımızda Pionner din, Sony double din ve Rockford din,Alpine ve Focal İşlemcili üst düzey ses sistemleri eklenmektedir.

Vip Araç Ses Sistemleri

Vip araçlarınızda en kaliteli sesin alınması ve tüm alandan istediğiniz şekilde yayılması için özel bir çalışma yapılmaktadır. Vip araçlarınız için en gelişmiş cihazlar özel olarak konumlandırılmaktadır ve bu konuda sizlerin tercihleri ve zevkleri de ön planda tutulmaktadır. Firmamız vip araç ses sistemleri için sizlerin de istekleri doğrultusunda oturma alanına göre sesin yayılması ve odaklanması konusunda özel bir çalışma yapmaktadır. Sesin istenildiği gibi ayarlanması için her koltuk için özel olarak ses çıkışları konulmaktadır. Tüm araç içerisinde ses dağılımı en kaliteli ve uyumlu şekilde yapılmaktadır. Gelişmiş cihazlar kullanılarak en kaliteli sesin alınması sağlanmaktadır ve araçlar içerisinde tüm ses çıkışlarını kontrol panelinizden kolayca belirlemeniz mümkün olmaktadır.Bunun yanında kurulacak olan sisteme göre oturulan koltuğa göre ses volumelerinin ayarlanması yapılarak,sadece kişiye özel yüksek ses yada düşük ses modülleri kullanılmaktadır.

Vip Araç Görüntü Ve Uydu Sistemleri

Oto ses sistemlerinde uygulanan özel ses sistemleri ile kaliteli ve net bir ses alınması yanında özel olarak görüntü sistemleri de konulmaktadır. Sizlerin tercihlerine göre belirlenebilecek yerlerde kaliteli görüntü cihazları yerleştirilmektedir. Firmamız vip araç görüntü sistemleri için dünyaca ünlü ve kaliteli LG marka görüntü sistemleri kullanmaktadır. Tamamen yeni teknoloji ürünler olarak ve en kaliteli görüntünün alınmasını sağlamak için kurulmaktadır. Vip araçlarınızda görüntü sistemleri ek olarak Raysat uydu sistemleri de eklenmektedir. Sizlerin araçlarınız içerisinde konforlu bir şekilde seyahat etmesinin sağlanması için tüm malzemelerin ve cihazların kaliteli bir ürünlerden seçilmesi ve özel işçilikler ile uygulanması sonucunda mükemmel sonuç alınmaktadır.