VİP ARAÇ KOLTUK SİSTEMLERİ

Vip Araç Koltuk Sistemleri

Vip Araç Koltuk Sistemleri için en önemli özellikler hiç kuşkusuz konfor olmaktadır. Konforun en üst seviyede olması oldukça önem verdiğimiz bir konudur. Vip araçlarda konforun en üst seviyede yaşatılması içinde koltuklar özel olarak seçilmektedir. Sizlerin belirlediği özelliklerde ve hatta konforunuzun en üst seviyede sağlanması için aklınızdaki konfor özelliklerinden daha fazlasını verebilecek koltuklar seçilmekte ve aracınıza eklenmektedir. Özel olarak  belirlenen vip araç koltuk sistemleri araçların markasına ve modeline göre belirlenmektedir. Her araç modeli için koltuk seçimi yapılabilinmektedir. Koltuklar sabit, ısıtmalı, elektrikli, soğutmalı,havalandırmalı,yatar ve baldır destekli olarak belirlenmektedir. Aracınız için en üst seviyede konforun sağlanması için koltukların özellikleri de en üst seviyede olmaktadır. Özel olarak sizlerin zevkine uygun olarak araç içi tasarımı belirlenerek koltukların da belirlenmesi sağlanmaktadır. Dilediğiniz ölçülerde koltuklar ile aracınızı donatmanız mümkün olmaktadır.

Üst Kalite ve Marka Koltuklar

Vip araçların iç kısımlarında en önemli özelliklerden ve konforun en çok sağlanması gereken parçalardan birisi olan koltukların özellikleri sizlere en uygun konforun sağlanması için belirlenmektedir. Firmamız  vip araç koltuk seçimi konusunda sizlerin fikirleri ve isteklerini ön plana alarak dilediğiniz ölçülerde tekli, ikili ve üçlü koltuklar seçmektedir. Aracın iç kısmının neresinde, nasıl bir dizayn ve dekorasyon isterseniz araçlarınıza bu istekleriniz dahilinde işlem uygulanmaktadır. Vip araç koltukları elektrikli ve kumandalı olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma ve soğutma özellikleri yanında masaj özellikli koltuklarda bulunmaktadır. Bunların yanında katlanabilir koltuklarında vip araçlara eklenmesi mümkün olabilmektedir. Başlıca sizler için sunduğumuz oto koltuk markaları;Mercedes C ,E,S Class koltuklar,Mercedes CLS koltukları ve diğer marka araçların koltukları seçilmektedir.Bunun nedeni ise en fonksiyonel,en rahat,en konforlu ve en şık koltuk tasarımlarının olmasından dolayıdır.

Güvenlik  Bu aşamada da İlkemiz

Sahip olmak istediğiniz vip araçların sizlerin isteklerine en uygun şekilde tasarlanması ve tam olarak sizlerin zevkini ve konfor isteklerini yansıtması için çalışılmaktadır. Vip Car Desing Firmamız ile  koltuklar özel olarak sizlerin belirlediği ölçülerde uygulaması yapılmaktadır.. Aracın makam bölümünde bulunan koltukların tüm özellikleri,şoförün fiziksel özelliklerine göre şekillenmektedir. Bunun yanında aracın makam kısmındaki koltuklarında sizlerin istekleri ile belirlenmesi mümkündür. Tüm bu işlemler yapılırken aracın orijinal şaşisine hiçbir şekilde müdahale edilmemektedir.Otomobil markaların verdiği izinler doğrultusunda uygulama işlemleri yapılmaktadır. Firmamız vip araç koltuk seçiminde sizlere en kaliteli ve konforlu koltuk seçeneklerini sunmaktadır ve dilerseniz özel olarak üretimler de yapmaktadır.

Vip Car Point Oto Koltuk Sistemleri

Araçlarınız içerisinde yapacağınız seyahatlerde konforlu bir şekilde ulaşım sağlamanız oldukça önemlidir. Sizlere ve araç içerisindeki misafirlerinize en üst seviyede konforu yaşatacak koltuklar, en yüksek özelliklerde ve konfordadır. Vip araçların tamamlandığında sizlerin isteklerini, konforunu ve güvenliğini tam olarak sağlaması ve kusursuz olması için tüm ekibimiz büyük bir özen ve dikkat ile çalışmaktadır. Sizlere her zaman kusursuz ve mükemmel sonuçlar sunmaktayız. Araçlarınızın koltuklarında konfor ve teknolojik özelliklerin yanında sağlamlıkta sunulmaktadır. Tüm koltuklar en kaliteli araç markalarından seçillip ve özelliklerinin zaman içerisinde sorun çıkartmaması için çalışmalar yapılmaktadır. Sizler için üretilen vip araçlar tamamen sizlerin isteklerini yansıtacak şekilde dizayn edilmektedir ve tamamlanmış halinin çizimleri sizlerle paylaşılmaktadır