VİP ARAÇ DERİ&DİKİŞ

Vip Araç Deri Dikiş Uygulamaları

Vip Araç Deri Dikiş Uygulamaları sizlerin zevkine ve isteklerine uygun olarak oluşturulmaktadır. Araçlarınızda kaliteli malzemelerin kullanıldığı vip araç döşeme uygulamaları  en konforlu şekilde aracınızın oluşturulması için uygulanmaktadır. Araçlarınızın koltuk döşemeleri ve diğer iç aksam döşemelerinin belirlenmesi ve uygulanması ile dikiş ve nakış işlemleri başlamaktadır. Bu uygulamada tamamen sizlerin belirleyeceği zevk ve isteklere aracın döşemelerinde uygulanacak dikiş türü belirlenmektedir. Bunun belirlenmesinde aracın iç kısmında klasik bir havanın yaratılması yanında spor bir hava da yaratılabilmektedir. Bu sebeple uygulanacak dikiş türünün belirlenmesi oldukça önemlidir. Bu aşamadan sizler zevkinize ve aracınızın görünmesini istediğiniz tarza uygun olarak seçimler yapabilirsiniz. Firmamız sizler için birçok dikiş ve nakış ile kabartma ve baskı çeşitlerini seçenek olarak sunabilmektedir.

Vip Araç Deri Dikiş  Uygulamaları ve Türleri

Vip araçlarınızın en güzel ve gösterişli şekilde tasarlanması ve sizlere kusursuz bir şekilde teslim edilmesi için büyük bir özen ve dikkatli çalışmalar ile oto döşeme uygulamaları uygulanmaktadır. Bu işlemlerin sonrasında uygulanacak dikiş uygulamaları da aynı özen ile yapılmaktadır. Tüm aşamalarda olduğu gibi bu aşamada da işlemler el işliği ile uygulanmaktadır. En yetenekli ustalar ve çalışma ekibimiz ile sizlere oldukça ayrıcalıklı ve sizlerin özelleştirdiği tarzda vip araçlar üretilmektedir. Bu üretimde sizlerin belirlediği dikiş türleri yapılmaktadır. Aracınızın koltuk döşemeleri için tek dikiş, çift dikiş, dikey ve yatay dikim gibi farklı dikiş uygulamaları kullanılabilmektedir. Tüm bunların seçimi sizlerin vip araçlarınızı nasıl bir tarzda görmek istediğiniz ile alakalı olarak değişmektedir.

Vip Araç Deri Nakış Türleri

Araçlarınızın koltuk döşemeleri ve dikiş modellerinin seçimi ile koltuklarda uygulanacak nakış ve baskı modellerinin seçimini de özel zevkleriniz ve tercihleriniz ile belirlemektesiniz. Firmamız sizlere oldukça farklı vip araç dikiş ve nakış çeşitleri sunmaktadır. Bunlar içerisinden zevkinize uygun olanları seçebileceğiniz gibi sizlerin daha farklı istekleri de uygulanabilmektedir. Firmamızın sizlerin vip araçlarının koltukları için fitil uygulamaları, büzgü model uygulamaları, baklava model uygulamaları, petek uygulamaları ile kare ve piti kare kombinasyon uygulamaları seçenekleri sunulmaktadır. Bunlar içerisinden aracınızın zevkinize en uygun şekilde görünmesini sağlamak için seçim yapabilmektesiniz. Bunlar dışında da özel dikiş ve nakış modelleri de sizler için uygulanmaktadır.Vip araçların koltuk döşemeleri ve dikiş modelleri için kontrast renk ip uygulamaları ve çift renk kombinasyon uygulamaları yapılmaktadır. Bunlar dışında da sizlerin belirleyeceği ve zevklerinizi yansıtan tüm uygulamalar vip araçlarınızın özel koltuklarında uygulanmaktadır.

Vip Araç Deri Lazer Baskı

Vip araçlarınızın koltuklarında vip oto lazer baskı yöntemleri ile baskılar yapılabilmektedir. Bu yöntem ile sizlerin belirleyeceği yazılar veya görseller araçların koltuklarına işlenmektedir. Lazer baskı yöntemi ile uygulanan bu dijital işlemde araçlarınızın tamamen sizlerin belirleyeceği şekillerde kişiselleştirilmesi mümkün olmaktadır. Vip araçlarınızın üst düzet konfor ve güvenlik yaşatmasının yanında üst düzey lüks ve kişisel özelliklerinizin de yansıtılması sağlanmaktadır.

Vip Araç Deri Üzerine Kabartma Baskı

Aracınızın iç kısmında yaratmak istediğiniz atmosferin en iyi şekilde oluşturulması için sizlere sınırsız kişiselleştirme olanağı sunmaktayız. Araçlarınızda vip araç deri  kabartma baskı yöntemleri ile istediğiniz desen ve motif ile logo çalışmalarınızı kabartma olarak koltuklarınıza işlenmektedir. Bu sayede sizlerin aracınızı tamamen size ait olgular ile kişiselleştirmeniz mümkün olmaktadır. Araçlarınızda sağladığımız yüksek konfor ve güvenlik yanında yüksek lüks ve kişiselleştirme özellikleri ile sizlere kusursuz ve mükemmel sonuçlar sunmaktayız. Firmamız vip araçlarınızın oluşturulmasında her detay için özel çalışmalar yürütmektedir ve sizlere kusursuz bir sonuç sunmaktadır.